İlk kez okula gideceklere hususi koleksiyon

1 dakika


Okula hazırlanan tüm öğrenciler için yeni bir koleksiyon hazırladığını duyuran DeFacto tarafından yapılan açıklamada, “Chino pantolonlardan polo yaka tişörtlere, sweatshirtlerden hırkalara, spordan aksesuara tüm ihtiyaçlara yanıt veren koleksiyon, rahatlığı kadar şıklığıyla da tüm dikkatleri üzerine çekiyor” denildi.

Koleksiyon ile çocuklara hareket özgürlüğü sağlandığı ifadelerine yer verilen açıklamanın devamında ise şunlar kaydedildi:

“Kız çocukları için elbiseler, etekler, tulumlar dikkat çekerken, adam çocukları için hazırlanan farklı kesim ve modellerdeki chino pantolonlar ve gömlekler ile okula havalı bir dönüş yapılacak. Serinlemeye başlayan havalarda küçük öğrencilerin üşümemeleri için tasarlanan hırkalar ve sweatshirtler okul koridorlarını renklendirecek.  Spordan klasiğe modayı yakından takip eden öğrenciler için haftanın her günü şıklık sunan Okula Dönüş Koleksiyonu’nda, biçimını ortaya koymak isteyen öğrenciler için eğlenceli sırt çantaları ve şıklıklarını tamamlayacakları ayakkabı seçenekleri de sunuluyor. DeFacto Back to School Koleksiyonu DeFacto mağazalarının yanı sıra internet sayfasındaki online mağazadan da satın alınabilir.”

 


Paylaş